Xiaomi Mi Home Security Camera 360 2K

Kód: 29048
Neohodnotené
Značka: XIAOMI
€34,30 €28,58 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Doprava od 2,5 €
Doprava od 2,5 €
pri platbe prevodom
Overené tovary
Overené tovary
Produkty z oficiálnych distribúcií s plnou zárukou a značkový servis.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
tovar doručíme do 48 hod.

Podrobný popis

Viete si predstaviť, aké to je mať vždy prehľad o tom, čo sa deje vo vašej domácnosti? A to aj vo chvíľach, keď tam nie ste? Vďaka domácej kamere od značky Xiaomi si tento komfort môžete dopriať. Jej 360° prevedenie umožňuje komplexnú ochranu vášho domova a zaznamená aj ten najmenší pohyb. Kamera sa pohybuje horizontálne aj vertikálne a je možné ju umiestniť v akejkoľvek polohe: pokojne ju zaveste na strop alebo pripevnite na stenu. Rušiť vás nebude ani v noci, pretože je vybavená tichými motormi, ktoré nevydávajú zbytočný hluk. Záznam z kamery môžete sledovať na diaľku prostredníctvom svojho inteligentného telefónu.

Majte prehľad o svojej domácnosti

Táto unikátna kamera od značky Xiaomi poskytuje kompletnú ochranu vášho domova a ponúka 360° horizontálnu detekciu pohybu. Vďaka duálnym motorom sa jednoducho otáča na všetky strany. Vertikálny uhol pohľadu predstavuje 115°.

Nič jej neunikne…

Zariadenie je inteligentné, takže rozpozná akýkoľvek pohyb, a to v každom smere. V prípade, že zaznamená neočakávaný pohyb, pošle vám na mobilný telefón upozornenie aj video. Na kamere je možné nastaviť vlastný rozvrh monitorovania.

…a to ani v noci

Kamere nechýba ani režim nočného videnia, ktorý dohliadne na miestnosť počas vášho spánku. Nebude vás rušiť žiadne svetlo či nepríjemný zvuk – kamera sa otáča potichu.

Umiestnite ju kamkoľvek budete chcieť

Kamera je vyvinutá tak, aby ste ju mohli nainštalovať kamkoľvek a v akejkoľvek polohe. Jednoducho ju postavte na stôl, pripevnite na strop či na stenu – zariadenie je schopné snímať obraz z každého uhla.

Sledujte obraz bez prestávky

Obraz z kamery môžete kedykoľvek sledovať na svojom mobilnom telefóne, a to dokonca bez prerušenia. Vďaka zmenšenému oknu, ktoré môžete vo svojom telefóne s Androidom umiestniť do hornej časti displeja, môžete zároveň jednoducho sledovať iný obsah.

Ukladajte záznam na pamäťovú kartu

Kamera podporuje microSD karty až do veľkosti 32 GB, na ktorých budete mať záznam uložený. Nechýba ani možnosť pripojenia pomocou Wi-Fi.

Nadčasový a inteligentný dizajn

Čerešničkou na torte je elegantný minimalistický dizajn, ktorý disponuje hladkým povrchom bez zbytočných tlačidiel. Kamera sa preto hodí do každej miestnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: