Oral-B ProfessionalCare OC20 OxyJet PRO 3000

Kód: 178670
Akcia Výpredaj
1 hodnotenie
Značka: ORAL-B
€99
Do 4 dní

Ústna sprcha a elektrická zubná kefka • objem nádržky 600ml • maximálny tlak 87 PSI • hlavice CrossAction • 3D technológia čistenia • svetelný senzor tlaku

Detailné informácie

Doprava od 2,5 €
Doprava od 2,5 €
pri platbe prevodom
Overené tovary
Overené tovary
Produkty z oficiálnych distribúcií s plnou zárukou a značkový servis.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
tovar doručíme do 48 hod.

Podrobný popis

Starajte sa o celkové zdravie Vašich úst s ústnym centrom Braun Oral-B Oxyjet PRO 3000. Praktická kombinácia ústnej sprchy Oral-B Oxyjet a zubnej kefky Oral-B PRO 3000 zaručuje kompletnú starostlivosť o celú ústnu dutinu a Vaše zuby aj ďasná tak budú zdravšie.
Ústna sprcha pre zdravšie zuby a ďasná

Ústna sprcha vďaka špirálovému prúdu vody s micro bublinkami šetrne masíruje ďasná a připsívá tak k obmedzeniu krvácaniu ďasien. Inovatívna technológia mikrobubliniek spočíva v tom, že stlačený vzduch a voda vytvárajú malé bublinky, ktoré napádajú baktérie povlaku, a tým ho rozrušujú. Lepšie čistí medzizubné priestory aj ťažko dostupné miesta, a preto zvyšuje pocit sviežich a čistých úst. Ústna sprcha je vhodná ako každodenný doplnok čistenia zubov, implantátov, mostíkov alebo koruniek. Svieži dych po dlhšiu dobu a ešte lepších čistiacich výsledkov môžete dosiahnuť, pokiaľ k výplachu použijete namiesto obyčajnej vody ústnu vodu alebo jej zriedený roztok.
 


Šetrné ale precízne čistenie zubov so zubnou kefkou

Najprepracovanejšia čistiaca hlavica
Zažite čistiacu silu najprepracovanejšej kefky CrossAction. Čistiace štetiny majú rôznu dĺžku a sú zostavené v rôznych uhloch, vďaka čomu vyčistia väčšiu plochu zuba a dosiahnu ďalej do medzizubných priestorov. Odstráni až o 100% viac zubného povlaku ako ručná kefka.

Čistiace režimy
Daily Clean (čistiaci) – režim na každodenné čistenie
Sensitive (jemný) – jemné, ale napriek tomu dôkladné čistenie citlivých oblastí
Whitening (bieliaci) – výnimočné leštenie zubov pre príležitostné alebo každodenné použitie

Špeciálna 3D technológia čistenia
Čistiaca technika 3D od Oral-B je založená na súčasnej pulzácii a rotácii čistiacej hlavice (až 8 800 čistiacich pohybov za minútu a 20 000 pulzácií v porovnaní so 600 u manuálnej zubnej kefky). Štetiny kefky oscilujú dovnútra a von, aby dôkladne obklopili každý zub a odstránili povlak. Pulzy narušia štruktúru usadeného povlaku a rotačný pohyb ho potom ľahšie odstráni. Zároveň kefka pracuje šetrne, preto nepoškodzuje zuby ani ďasná.
 
Koniec zbytočného tlaku na zuby
K podpore optimálneho čistenia má zubná kefka zabudovanú funkciu kontroly tlaku. Ak na zubnú kefku príliš zatlačíte, rozsvieti sa červená kontrolka senzora tlaku, ktorá vás upozorní, aby ste tlak znížili. Okrem toho budete počuť počas čistenia zubov aj iný zvuk. Táto funkcia šetrí Vaše ďasná a výrazne napomáha zdraviu Vašich zubov.
 
Profesionálny časovač
Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Profesionálny časovač vám zvukom v 30 sekundových intervaloch pripomenie, že máte prejsť na ďalšiu časť chrupu a nakoniec oznámi koniec čistenia. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že vaše zuby sú optimálne a rovnomerne vyčistené.
 
Až 7 dní čistenia bez nabíjania
Kefka vydrží až 7 dní prevádzky na batériu pri čistení zubov 2x denne 2 minúty. Stav nabitia batérie môžete strážiť vďaka indikátoru nabíjania.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE
Čistiaca technológia kefky: Oscilačne-rotačný - 3D
Napájanie: Dobíjací akumulátor
Regulácia tlaku: ÁNO
Počet rotácií: 8 800/min
Počet pulzácií: 40 000/min
Skladacia: NIE
Farba: Biela / Modrá
EAN: 4210201377818
Určenie: Pre dospelých