Philips HX9012/10 - Zubná kefka náhradná

Kód: 288
1 hodnotenie
Značka: Philips
€17,50 €14,58 bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
7.12.2020
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu:
 
Kompatibilita k zubným kefkám: Rad 2 series na odstraňovanie povlaku, Rad 3 series pre zdravšie ďasná, DiamondClean, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence+, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare+, for Kids (detské), HealthyWhite, HealthyWhite+, PowerUp, ProtectiveClean • 
Počet kusov v balení: 2

Parametre produktu

Typ
Kompatibilita k zubným kefkám: Rad 2 series na odstraňovanie povlaku, Rad 2 series na odstraňovanie povlaku, Rad 3 series pre zdravšie ďasná, DiamondClean, DiamondClean Smart, EasyClean, Essence+, FlexCare, FlexCare Platinum, FlexCare Platinum Connected, FlexCare+, for Kids (detské), HealthyWhite, HealthyWhite+, PowerUp

 

S hlavicami Philips Sonicare InterCare Mini HX9012/10 lepšie vyčistíte ťažko dostupné miesta vďaka špeciálne zastrihnutým vláknam. Hlavice sú po novom vylepšené o systém BrushSync, ktorý pomôže zvoliť ideálny režim čistenia kefky a tiež upozorní na nutnosť výmeny hlavice.

Výhody náhradných hlavíc Philips Sonicare InterCare Mini

Získajte pocit naozaj čistých úst. Hlavica Philips Sonicare InterCare je špeciálne navrhnutá tak, aby jej vlákna dosiahli lepšie do medzizubných priestorov a iných ťažko dostupných miest.

 

  1. Zvlášť dlhé svetlozelené štetinky stierajú zubný povlak zachytený medzi zubami
  2. Tmavozelené štetinky odstraňujú zubný povlak zachytený pozdĺž ďasien
  3. Biele štetinky leštia povrchové škvrny, čo zaisťuje prirodzene belšie zuby
 

Vnútri hlavice je umiestnený mikročip, ktorý spôsobí, že kefka pomocou špeciálnej diódy upozorní po čase na potrebu výmeny hlavice za novú.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: