Xiaomi Mi Kettle Smart Pro

Kód: 28314
Neohodnotené
Značka: XIAOMI
€36,90 €30,75 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Doprava od 2,5 €
Doprava od 2,5 €
pri platbe prevodom
Overené tovary
Overené tovary
Produkty z oficiálnych distribúcií s plnou zárukou a značkový servis.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
tovar doručíme do 48 hod.

Podrobný popis

Xiaomi Mi Smart Kettle Pro

Ak hľadáte spoľahlivého pomocníka, ktorý vám pomôže s prípravou vášho obľúbeného čaju či kávy, iste vás zaujme inteligentná rýchlovarná kanvica spoločnosti Xiaomi Mi Smart Kettle Pro, ktorá popri svojich vlastnostiach zaujme aj dizajnom.

Šikovná kanvica s inteligentným systémom regulácie teploty

Objem kanvice s príkonom 1 800 W predstavuje 1,5 l. Zaujme aj náročnejších zákazníkov vďaka inteligentnému systému regulácie teploty, ktorý zaistí perfektnú prípravu všetkých teplých nápojov. Na prehľadnom displeji si jednoducho nastavíte požadovanú teplotu vody a kanvica za vás všetko pripraví. Navyše jedným dotykom tlačidla „Keep Warm“ kanvica udrží vami nastavenú teplotu vody až po 12 hodín. Môžete ju aj prepojiť pomocou Bluetooth s aplikáciou Mi Home a regulovať nastavenie kanvice z vášho smartfónu na diaľku. Kanvica disponuje bezpečnostnými prvkami. Trojnásobný bezpečnostný systém zaistí aktiváciu bezpečnostnej poistky pri nebezpečenstve prehriatia a v prípade chodu naprázdno. Automatický systém vypínania pri dosiahnutí bodu varu zaručí vypnutie kanvice a vám uľahčí aj jej obsluhu. Časti, ktoré prichádzajú do priameho styku s vodou, teda vnútro kanvice, vnútorná plocha veka a senzor teploty, sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele 304. Jej vonkajšia časť je vyrobená z kvalitného bieleho potravinárskeho polypropylénu, na dotyk je tak studená, aj keď je vnútri práve dovarená voda. V podstavci nájdete priestor na uskladnenie napájacieho kábla, to vám umožní nastavenie jeho dĺžky podľa vašich potrieb. Teraz vám už nič nebráni vo vychutnaní si obľúbeného čaju v pohodlí domova.


 

Kľúčové vlastnosti:

 • Dizajnové vyhotovenie, ktoré sa hodí do všetkých typov domácností
 • Objem 1,5 l zaistí dostatočné množstvo vody na prípravu obľúbeného nápoja
 • Aplikácia Mi Home na ovládanie kanvice na diaľku
 • Možnosť udržania teploty až po dobu 12 hodín
 • Vysoko kvalitná nerezová oceľ
 • Bezpečnostné prvky na bezstarostné používanie
Šikovná rýchlovarná kanvica Xiaomi Mi Smart Kettle je vybavená inteligentným systémom regulácie teploty.

 

Dokonalá teplota vody

Aby vynikla aróma a chuť čierneho čaju, je potrebná vriaca voda. Zelený čaj však chutí najlepšie pri teplote vody 80-90 °C. Ak si chcete dať vodu s medom, pamätajte na to, že príliš horúca voda môže zničiť všetky živiny. Vďaka funkcii inteligentnej regulácie teploty si môžete nastaviť akúkoľvek teplotu tak, aby ste si pripravili nápoj v ideálnej teplote.

product_4415635.jpg


 

Inteligentný systém regulácie teploty

Na mobilnom telefóne si jednoducho zapnete funkciu Bluetooth a pripojíte sa k aplikácii Mi Home. Potom si môžete teplotu nastavovať podľa svojho priamo z mobilného telefónu. Vodu môžete ohriať na nastavenú teplotu, ale aj teplotu v kanvici len udržiavať, a to až 12 hodín.

product_4415636.jpg


 

Teplá voda po dlhú dobu

Táto šikovná rýchlovarná kanvica dokáže udržiavať stálu teplotu po dobu až 12 hodín. Pri laboratórnych testoch dokázala kanvica udržať vodu s teplotou 90 °C počas 12 hodín. Spotreba energie je len 0,532 kW/h.

product_4415637.jpg


 

Kvalitná vnútorná konštrukcia

Časti, ktoré prichádzajú do priameho styku s vodou, teda vnútro kanvice, vnútorná plocha veka a senzor teploty, sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele 304. Tento typ nerezovej ocele je veľmi bezpečný a hojne využívaný v zdravotníctve a potravinárstve. Medzi jeho výhody patrí odolnosť proti korózii a usadzovaniu vodného kameňa, nulový zápach a ľahké čistenie.

product_4415638.jpg


  

 

 

Rýchle ohriatie vody

Vďaka spodnému prstencu s vysokým výkonom 1 800 W sa voda dôkladne ohrieva zdola hore. Teplota rýchlo stúpa a kanvica privedie vodu do varu len za 5 minút.

 

 

Trojitá bezpečnostná ochrana

Patentovaná konštrukcia napájacieho kábla chráni pred úrazom elektrickým prúdom a je bezpečná aj na dotyk. Aj keď na ňu omylom vylejete vodu, nič sa nestane. Kanvica disponuje ochranou proti pripáleniu, ak je v nej nedostatok vody alebo do nej vodu zabudnete naliať. Len čo takú situáciu deteguje, automaticky sa vypne.

 

 

 

Veko s dvomi stupňami tlmenia

Po stlačení tlačidla na otvorenie sa veko kanvice pomaly otvorí do uhla 45°. Kvapky horúcej vody zostanú na veku, teda nemôže dôjsť k obareniu. Veko však možno otvoriť až do uhla 80°, aby ste vnútro kanvice mohli ľahko vyčistiť.

 

 

 

Kanvica chladná na dotyk

Medzi vložkou z nerezovej ocele a vložkou z potravinárskeho PP plastu sa nachádza izolačná dutina. Aj keď obsah vnútri kanvice dosiahne teplotu 100 °C, zvonka materiál si udrží iba 40 °C. Vďaka tomu zostáva kanvica chladná na dotyk.

 

 

 

Priestor na uloženie napájacieho kábla

Nadbytočnú časť napájacieho kábla možno zmotať a uložiť do základne kanvice, čím docielite úhľadnejšieho a elegantnejšieho vzhľadu.

 

 

 

Termostat TRIX

Kanvica je vybavená termostatom STRIX s životnosťou až 10 rokov.

 

 

 

Japonský senzor Shibaura/HG Tech

Kanvica sa môže pochváliť presnosťou snímania teploty ± 1%. Len čo teplota vody dosiahne nastavenú hodnotu, ohrev sa automaticky zastaví, alebo sa spustí funkcia udržiavania nastavenej teploty.

 

  

 

Dizajnová kanvica

Vonkajšia časť kanvice je vyrobená z vysoko kvalitného bieleho potravinárskeho polypropylénu a vyznačuje sa jednoduchým, ale krásnym dizajnom. Špeciálna zakrivená konštrukcia lievika optimalizuje prietok vody a zabraňuje kvapkaniu a striekaniu. Jej minimalistické a dômyselné telo vyzerá zo všetkých uhlov skvele.

Chytrá rychlovarná konvice.

 • Digitální obrazovka s vysokým rozlišením zobrazuje teplotu vody v reálném čase
 • Dvě dotyková tlačítka pro jednoduché přepínání
 • Dotykem tlačítka "Boil" konvice uvaří vodu za cca 5 minut
 • Jedním dotykem tlačítka "Keep Warm" konvice udrží teplotu vody, opakovaným stisknutím vyberete jednu z pěti úrovní (40/50/70/80/90 °C)
 • Udržujte teplo v tichosti
 • Triakové komponenty podporují jemné zahřívání a chrání vás před hlukem konvice
 • Skvělý materiál i design
 • Uvnitř je konvice vyrobena z nerezové oceli 304
 • Design má dvojitou stěnu pro izolaci tepla
 • Konvice disponuje také trojitou elektrickou ochranou
 • Odolný regulátor teploty od britské značky STRIX
 • APP ovládání
 • Udržujte teplotu mezi 40 °C a 90 °C až 12 hodin tak, že konvici vrátíte zpět na nabíjecí základnu
 • Vodu po vaření udržuje automaticky horkou

Specifikace:

 • Kapacita: 1,5 l
 • Hmotnost: 1,3 kg
 • Rozměry: 204 x 145 x 235 mm
 • Jmenovité napětí / frekvence: 220-240 V / 50-60 Hz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: