Oral-B iO Series 9 Black Onyx elektrická zubná kefka

Kód: 178607
Akcia Výpredaj
Značka: ORAL-B
ZADARMOZADARMO
Oral-B iO Series 9 Black Onyx elektrická zubná kefka
€285
Vypredané

iO je ako stvorená pre ľudí s citlivými zubami a ďasnami, pretože spája ikonickú okrúhlu čistiacu hlavicu od Oral-B s jemnými mikrovibráciami pre o 100 % zdravšie ďasná už za týždeň a až o 100 % menej zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka.

Detailné informácie

Doprava od 3,00 €
Doprava od 3,00 €
pri platbe prevodom
Overené tovary
Overené tovary
Produkty z oficiálnych distribúcií s plnou zárukou a značkový servis.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
tovar doručíme do 48 hod.

Podrobný popis

  • Najlepšie čistenie od spoločnosti Oral-B s revolučnou magnetickou technológiou iO pre pocit profesionálnej čistoty a zážitok z jemnej kefky.
  • iO je ako stvorená pre ľudí s citlivými zubami a ďasnami, pretože spája ikonickú okrúhlu čistiacu hlavicu od Oral-B s jemnými mikrovibráciami pre o 100 % zdravšie ďasná už za týždeň a až o 100 % menej zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka.
  • Inteligentný senzor tlaku zasvieti načerveno, nabielo alebo nazeleno, aby vás upozornil na to, že pri čistení vyvíjate príliš veľký, malý alebo primeraný tlak.
  • Interaktívny farebný OLED displej zobrazuje dôležité informácie: vrátane režimov čistenia a pripomenutia výmeny čistiacej hlavice, pri zapnutí vás privíta a usmeje sa na vás po dobrom čistení zubov.
  • Magnetická rýchlonabíjačka poskytne rýchle nabitie za ~3 hodiny.
  • 7 inteligentných režimov sa prispôsobí vášmu čisteniu: denné čistenie, jemné čistenie, starostlivosť o ďasná, intenzívne čistenie, bielenie, superjemné čistenie a čistenia jazyka.
  • 3D Teeth Tracking s UI monitoruje čistenie zubov z troch strán – vnútornej, vonkajšej a povrchu – čím vás vedie k čo najdôkladnejšej čistote.

Revolúcia v čistení zubov

Spoločnosť Oral-B prekonala všetku predchádzajúcu snahu, aby z čistenia zubov vytvorila neporovnateľný zážitok. Poskytuje viac ako obyčajný pokrok v technológii, ktorý zahŕňa prvotriedny dizajn – táto kefka umožňuje najdokonalejšie, najjemnejšie a najtichšie čistenie, aké ste kedy zažili. Dizajn, ktorý z kefky robí skutočný objekt vášne – má elegantný vzhľad vyhradený pre najžiadanejšiu technológiu.
Zoznámte sa s Oral-B iO a zažite doteraz najlepšiu čistotu od Oral-B.

Jej inovatívny magnetický hnací systém iO presne smeruje energiu do štetiniek, ktoré sa presúvajú zo zuba na zub pomocou jemných mikrovibrácií, a ponúkajú tak účinný a príjemný zážitok z čistenia. Nová verzia inteligentného senzora tlaku signalizuje, keď si zuby čistíte správnou silou tak, aby ste chránili ďasná.

Systém iO má navyše interaktívny OLED displej, ktorý vás vedie v reálnom čase a umožňuje prispôsobiť si nastavenia kefky podľa vlastných potrieb. Umelá inteligencia v kefkách Oral-B iO rozoznáva v ústnej dutine 16 rôznych oblastí a pomocou aplikácie vás vedie k čo najdôkladnejšej čistote.

Kefka iO má navyše magnetickú rýchlonabíjačku, ktorá ponúka približne 3-hodinové rýchlonabíjanie, ako aj prémiové cestovné puzdro Power2Go. Vychutnajte si úplne nové pocity a zmyslové zážitky z čistenia zubov.

EAN: 4210201303015
Značka: Oral B
Pre: Pre dospelých
Vlastnosti: Sensitive
Určenie kefky: Na citlivé zuby a ďasná, Bežné
Napájanie: Nabíjací akumulátor
Príslušenstvo v balení: Nabíjací adaptér
Veľkosť balenia: 1 ks
Tvrdosť vlákien: Mäkké
Počet programov: 7