Mavic 2 Zoom

Kód: 165728
Neohodnotené
Značka: DJI
ZadarmoZadarmo €1 299 –8 %
image
€1 299 –8 % €1 190 €991,67 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Doprava od 2,5 €
Doprava od 2,5 €
pri platbe prevodom
Overené tovary
Overené tovary
Produkty z oficiálnych distribúcií s plnou zárukou a značkový servis.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
tovar doručíme do 48 hod.

Podrobný popis

MAVIC 2 - pozri väčší obrázok
Vždy sme chceli navrhnúť dron kombinujúci modernú technológiu, sofistikované inžinierstvo a potreby leteckých fotografov. Dron, ktorý kombinuje všetky osvedčené technológie DJI a úplne predefinuje, čo je možné vo svete leteckej fotografie. S DJI Mavic 2 sme tento sen konečne splnili.


Fotoaparát so zväčšením 24 - 48 mm

Mavic 2 Zoom je vybavený snímačom s rozlíšením 1 / 2,3 palca, 12 megapixelov a 4-násobným zväčšením, 2 × opticky pomocou objektívu so zväčšením 24 - 48 mm4, a je navrhnutý pre dynamické zmeny perspektívy. Zachyťte inovatívne perspektívy a objavte nové kreatívne možnosti, od širokouhlých cez stredné ohniskové vzdialenosti až po nižšie teleobjektívy.
Expresívne obrázky s normálnou ohniskovou vzdialenosťou
V porovnaní s čistým širokouhlým objektívom 24 mm, objektív už prichádza do rozsahu teleobjektívu na 48 mm. Perspektíva sa posúva bližšie k sebe a efekt paralaxy vytvára nahrávky ako trháky z kina. Otvára sa tak úplne nový svet pre letecké snímkovanie, pre ešte epickejšie, filmové zábery.
Nájdite nový motív bezstarostne a pohodlne
Pri nahrávaní vo Full HD vám 4-násobné bezstratové priblíženie umožní priblížiť vzdialenejšie objekty a sprístupní jedinečné scény aj na diaľku. Vždy sa držte v bezpečnej vzdialenosti od budov, vozidiel, zvierat a ľudí.
Rýchle a presné zaostrenie
Hybridné automatické zaostrovanie fotoaparátu Mavic 2 Zoom kombinuje dve metódy automatického zaostrovania, fázové porovnanie a meranie okrajového kontrastu, aby bolo možné zaostriť až o 40% rýchlejšie. Vďaka automatickému sledovaniu zaostrenia sú objekty zaostrené aj pri priblížení alebo oddialení.
Približovanie počas letu
Dolly-Zoom je nový režim QuickShot pre Mavic 2 Zoom a umožňuje tomuto integrovanému riešeniu dronov úplne nové perspektívy videa. S efektom dolly zoom sa ohnisková vzdialenosť upravuje počas letu a umožňuje tak nahrávanie s kreatívnou zmenou perspektívy. V manuálnom lete je možné rýchlosť zaostrenia nastaviť manuálne a umožňuje ešte kreatívnejšie možnosti.
Fotografie v super rozlíšení s 48 megapixlami
Mavic 2 Zoom má novú funkciu na vytváranie fotografií v super rozlíšení. Pri snímaní so zorným poľom ekvivalentným 24 mm fotoaparát nasníma 9 samostatných fotografií a spracuje ich do fotografie v super rozlíšení s 48 megapixelmi. Pomocou tejto funkcie možno ľahko zachytiť všetky podrobnosti krajiny.


Nahrávajte ako profesionál

Fotoaparáty Mavic 2 Pro a Mavic 2 Zoom s výkonnou 3-osovou kardanovou technológiou zaisťujú stabilné a plynulé záznamy za každých okolností.
Hyperlapse (medzera)
Už žiadne zložité následné spracovanie. Pomocou programu Hyperlapse lietadlo urobí stabilizované letecké fotografie a automaticky ich spracuje. Nová funkcia umožňuje vytvárať profesionálne časozberné záznamy jediným klepnutím v aplikácii. Výsledok je okamžite pripravený na zdieľanie na sociálnych sieťach.
Trasu letu uložte do „histórie úloh“, aby ste mohli každú trasu letu kedykoľvek zopakovať. Fotografie je možné ukladať ako súbory JPEG a RAW súčasne na kartu micro SD alebo do vnútornej pamäte, aby sa zachovali všetky ďalšie možnosti následného spracovania.
Vylepšené fotografie HDR (eHDR)
Mavic 2 ponúka aj podporu fotografií s vylepšeným HDR. Táto technika spracuje sériu fotografií na jednu fotografiu bez duchov, s vylepšenou ostrosťou, vysokým dynamickým rozsahom a tiež odstráni nežiaduce artefakty.
HyperLight
Zvýšte svetlosť pomocou technológie HyperLight - nastavenia pre snímky s malým množstvom okolitého svetla. Technológia HyperLight vylepšuje nahrávky a zároveň znižuje nežiaduci šum.
Kodek H.265 ponúka lepšiu kvalitu obrazu
Obe verzie Mavic 2 zaznamenávajú 4K s vyššími dátovými rýchlosťami a na kompresiu videa používajú H.265. Videá komprimované pomocou H.265 / HEVC obsahujú až o 50% viac obrazových informácií ako kompresia pomocou H.264 / AVC. Vďaka tomu sú videá komprimované pomocou H.265 / HEVC kvalitnejšie a zachováva sa viac detailov pri videách komprimovaných pomocou H.264.


Prenosový systém OcuSync 2.0: Osvedčená technológia od DJI

Vzlietnite a vidite zreteľnejšie
Nový systém prenosu videa OcuSync 2.0 umožňuje dosah až 8 kilometrov - s rozlíšením 1080p. Upravujte videá v rozlíšení Full HD priamo z vyrovnávacej pamäte aplikácie a nahrávajte ich priamo na platformu sociálnych médií. Originálne záznamy z letu je možné automaticky uložiť na mobilné zariadenie bez manuálneho sťahovania.
Automatická zmena frekvencie medzi 2,4 a 5,8 GHz v reálnom čase
Mavic Pro pracuje s frekvenčným pásmom 2,4 GHz. Toto pásmo často rušia iné zariadenia používajúce rovnaký frekvenčný rozsah s rušením. Vďaka automatickej zmene frekvencie medzi 2,4 a 5,8 GHz vysiela Mavic 2 vždy najsilnejší dostupný kanál. To je obzvlášť výhodné v prostrediach s mnohými zdrojmi rušenia.
Rýchle sťahovanie a nízka latencia
Teoreticky OcuSync 2.0 ponúka rýchlosť sťahovania až 40 Mbit / s a nízku latenciu iba 120 ms. Výsledkom je nielen lepší zážitok z ovládania, ale aj plynulejší prenos videa.


Letová bezpečnosť: výkonná a bezpečná

Pohonný systém Mavic 2 bol optimalizovaný rozsiahlymi vývojovými prácami tak, aby poskytoval lepší výkon, spotreboval menej energie a bol tichší. Tieto vylepšenia určujúce výkon v kombinácii s aktualizovaným systémom FlightAutonomy umožňujú plynulejšiu, tichšiu prevádzku a pre každý prípad vyššiu bezpečnosť vďaka výkonnejšej jednotke.
Rýchlejšia: Maximálna rýchlosť 72 km / h
Revidované a vylepšené puzdro zaisťuje lepšiu aerodynamiku a lepší výkon, takže aerodynamický odpor modelu Mavic 2 pri maximálnej rýchlosti je o 19% nižší ako pri modeli Mavic Pro.
Dlhšia výdrž: Až 31 minút letu
S dlhším časom letu je viac času na nahrávky.
Tichšie: Nízkošumový dizajn
Nové regulátory sínusovej rýchlosti (ESC) a nízkohlučné vrtule robia let neuveriteľne tichým a preukazujú väčšiu ohľaduplnosť k ostatným ľuďom v tejto oblasti.


Detekcia všesmerových prekážok

Vylepšený systém FlightAutonomy teraz obsahuje všesmerovú detekciu prekážok, vďaka čomu je Mavic 2 prvým dronom od DJI, ktorý má snímače detekcie prekážok na všetkých stranách lietadla, čo zaisťuje ešte bezpečnejší let.
Vpred
Senzory dvojitého videnia. Presné meranie na vzdialenosť až 20 metrov. Dosah detekcie je 20 - 40 metrov. Senzory detekujú prekážky a včas brzdia dron pri rýchlosti až 50,4 km / h.
Smerom dole
Senzory dvojitého videnia. Presné meranie na vzdialenosť až 11 metrov. Dosah detekcie je 11-22 metrov. Infračervený detekčný systém. Presné meranie na vzdialenosť až 8 metrov. Vznáša sa presne na 50 metrov a vďaka rozpoznávaniu terénu umožňuje bezpečné pristátie.
Dodatočné dolné prídavné osvetlenie pomáha senzorom smerovať nadol, keď je málo svetla.
Vľavo a vpravo
Systém jedného videnia. Senzory detekujú prekážky pri rýchlosti až 28,8 km / h. Vyššia bezpečnosť počas letu v režime ActiveTrack aj v režime statívu.
Spätne
Senzory dvojitého videnia. Presné meranie na vzdialenosť až 16 metrov. Dosah detekcie je 16-32 metrov. Senzory detekujú prekážky a včas brzdia dron pri rýchlosti až 43,2 km / h.
Hore
Infračervený detekčný systém. Presné meranie na vzdialenosť až 8 metrov.
APAS
Vďaka APAS sa dron automaticky vyhýba prekážkam automatickým prispôsobovaním letovej trasy, a to pri lete dopredu aj dozadu.


Inteligentný dron

Výkonné fotoaparáty a užívateľsky prívetivé inteligentné režimy záznamu poskytujú pilotom Mavic 2 ľahký prístup k fotografovaniu leteckých snímok, či už sú to profesionáli alebo začiatočníci.
ActiveTrack 2.0
Vďaka vylepšeniam hardvéru a softvéru umožňuje ActiveTrack 2.0 bezprecedentné používateľské prostredie pri sledovaní objektu.
- Presná detekcia okolia: Predtým sa program ActiveTrack pri sledovaní objektu spoliehal hlavne na dvojrozmerné záznamy z hlavnej kamery. Mavic 2 s ActiveTrack 2.0 naopak vytvára trojrozmerný model terénu okolia zo záznamov hlavnej kamery, ako aj z dvoch senzorov videnia dopredu. Výsledok? Vyššia presnosť a sledovanie ako kedykoľvek predtým.
- Predikcia dráhy letu: Algoritmy výpočtu predpovede dráhy letu pomáhajú zabezpečiť, aby Mavic 2 zostal na dráhe letu, aj keď je výhľad na objekt dočasne zablokovaný.
- Sledovanie ma vysokou rýchlosťou: Vo voľnom teréne a bez prekážok dokáže Mavic 2 sledovať aj rýchlo sa pohybujúce objekty, ako napríklad idúce autá alebo člny, rýchlosťou až 72 km / h.
- Vyhýbanie sa prekážkam: Ak sledujete objekt, Mavic 2 automaticky naplánuje letovú trasu na 3D mape. Dron vyhľadáva prekážky, detekuje ich a vyhýba sa im pred a za sebou, pričom súčasne bez prerušenia udržuje zaostrený objekt.
Panoramatické zábery
Mavic 2 má štyri režimy panorámy: sférický, 180 °, horizontálny a vertikálny.
Rýchle zábery
Jednoduché letecké snímkovanie - Mnoho ľahko použiteľných režimov snímania vám umožňuje snímať kreatívnejšie.
Varianty: Bod záujmu 2.0, Trasový bod 2.0, Dolly Zoom (iba pre Mavic 2 Zoom), Asteroid, Boomerang.


Štandardné diaľkové ovládanie
Štandardné diaľkové ovládanie umožňuje po úplnom nabití prevádzku až 135 minút. Ergonomický tvar a skladacia konštrukcia s odnímateľnými ovládacími tyčinkami umožňujú pohodlné nosenie so sebou. Nový dizajn je užívateľsky príjemný a rozširuje kompatibilitu so širokou škálou mobilných zariadení dostupných na trhu.

Tento text bol preložený strojovo.

Špeciálne funkcie

 • Fotoaparát s dvojnásobným optickým zväčšením
 • Rýchlejšie, dlhšie vydrží, tichšie
 • Detekcia prekážok pre automatické vyhýbanie sa

Charakteristika

 • DROHNESkladané rozmery: 214 × 91 × 84 mm Diagonálna vzdialenosť: 354 mm Maximálna rýchlosť stúpania: 5 m / s (režim S); 4 m / s (režim P) Max. Rýchlosť klesania: 3 m / s (režim S); 3 m / s (režim P) Maximálna rýchlosť (blízko mora, bez vetra): 72 km / h (režim S) Max. Nadmorská výška: 6000 m Max. Doba letu (bez vetra): 31 minút (bez vetra rýchlosťou 25 km / h) Max. doba vznášania (bez vetra): 29 minút Max. odpor vetra: 29 - 38 km / h Max. uhol sklonu: 35 ° (režim S s diaľkovým ovládaním); 25 ° (režim P) Maximálna uhlová rýchlosť: 200 ° / s Prevádzková teplota: -10 ° C - 40 ° C Pracovná frekvencia: 2 400 - 2 483 GHz; Vyžarovaný výkon 5 725 - 5 850 GHz (EIRP): 2 400 - 2 483 GHz GNSS: GPS + GLONASS presnosť vznášania vertikálne: ± 0,1 m (s vizuálnym určením polohy); ± 0,5 m (s polohovaním GPS) Presnosť umiestnenia kurzora vodorovne: ± 0,3 m (s vizuálnym polohovaním); ± 1,5 m (s polohovaním GPS) Interná pamäť: 8 GBSICHTSYSTEMVpred: Presný rozsah merania: 0,5 - 20 m; Dosah detekcie: 20 - 40 m; Efektívna rýchlosť detekcie: ≤14 m / s; Zorné pole (FOV): Horizontálne: 40 °, Vertikálne: 70 ° Späť: Presný rozsah merania: 0,5 - 16 m; Dosah detekcie: 16-32 m; Efektívna rýchlosť detekcie: ≤12 m / s; Zorné pole (FOV): Horizontálne: 60 °, Vertikálne: 77 ° Hore: Presný rozsah merania: 0,1 - 0,8 m Dole: Presný rozsah merania: 0,5 - 11 m; Dosah detekcie: 11 - 22 m Bočne: Presný rozsah merania: 0,5 - 11 m; Efektívna rýchlosť detekcie: ≤8 m / s; Zorné pole (FOV): Horizontálne: 80 °; Vertikálne: 65 °GIMBALMechanický rozsah: Naklonenie: -135 - 45 ° Posun: -100 - 100 ° Ovládaný rozsah: Naklonenie: -90 - 30 ° Posun: -75 - 75 ° Stabilizácia: 3-os (nakláňanie, nakláňanie, otáčanie) Max. Riadená rýchlosť (Naklonenie): 120 ° / s Presnosť riadeného uhla: ± 0,01 ° (Mavic 2 Pro); ± 0,005 ° (Mavic 2 Zoom)KAMERASenzor: 1 / 2,3 "CMOS; Skutočné pixely: 12 miliónov Objektív: Zorné pole: 83 ° (24 mm); asi 48 ° (48 mm); Ekvivalent 35 mm formátu: 24-48 mm; Clona: f / 2,8 (24 mm) - f / 3,8 (48 mm); Rozsah snímania: 0,5 m až video ISO rozsah videa: 100-3200 ISO rozsah fotografie: 100-1600 (auto); 100 - 3 200 (manuálne) Expozičný čas: Elektronická uzávierka: 8 - 1/8000 s Veľkosť obrázka: 4000 × 3000 Foto režimy: Jeden záber; Sériové snímanie: 3/5/7 snímok; Expozičný bracketing (AEB): 3/5 zaostrených snímok s odchýlkou úrovne hodnoty svetla 0,7; Interval (JPEG: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s; RAW: 5/7/10/15/20/30/60 s) Rozlíšenie videa: 4K: 3840 × 2160 24/25 / 30 fps; 2,7 kB: 2688 × 1512 24/25/30/48/50/60 snímok za sekundu; FHD: 1920 × 1080 24/25/30/48/50/60/120 fps Max. Dátový tok videa: 100 Mb / s Farebné režimy: D-Cinelike Podporované systémy súborov: FAT32 (≤ 32 GB); exFAT (32 GB) Fotoformáty: JPEG, DNG (RAW) Video formát: MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)FERNSTEUERUNGBatéria vysielača: 3950 mAh Rozsah prevádzkovej teploty: 0 ° C - 40 ° C Podporované veľkosti pre mobilné zariadenia: Hrúbka: 6,5 - 8,5 mm; Maximálna dĺžka: 160 mm Podporované USB rozhrania: Lightning, Micro-USB (typ B), USB-CFLUGAKKUKapacita: 3850 mAh Napätie: 15,4 V Max. Nabíjacie napätie: 17,6 V Typ batérie: LiPo 4S Energia: 59,29 Wh Mŕtva hmotnosť: 297 g Teplota nabíjania: 5 ℃ - 40 ℃ Max. Nabíjací prúd: 80 W.LADEGERÄTVstup: 100 - 240 V , 50/60 Hz , 1,8 A Výstup: Hlavný výstup: 17,6 V = 3,41 A alebo 17,0 V = 3,53 AUSB: 5 V = 2 A Napätie: 17,6 ± 0,1 V menovitý výkon: 60 W.APPSystém prenosu videa: OcuSync 2.0 Označenie: DJI GO 4 Kvalitný živý náhľad Diaľkové ovládanie: 720p @ 30fps / 1080p @ 30fps DJI Goggles: 720p @ 30fps / 1080p @ 30fps DJI Goggles RE: 720p @ 30fps / 1080p @ 30fps Latencia (v závislosti od faktorov prostredia a použitého mobilného zariadenia) ): 120 - 130 ms Max. Prenosová rýchlosť živého prenosu: 40 Mbit / s Požadovaný operačný systém: iOS 9.0 alebo vyšší, Android 4.4.0 alebo vyšší

Rozsah dodávky

 • dron
 • Diaľkové ovládanie
 • Letecký akumulátor
 • nabíjačka
 • Sieťový kábel
 • 3x pár vrtúľ
 • RC kábel (Lightning)
 • RC kábel (štandardný konektor micro USB)
 • Kábel RC (konektor USB-C)
 • Kardanová ochrana
 • Dátový kábel USB 3.0 typu C
 • USB adaptér
 • Posuvník kábla RC (veľký)
 • Posuvník kábla RC (malý)
 • 1x pár náhradných tyčiniek
 • Návod
cz.actum.core.entity.product.ProductImage@38952064[url=https://asset.conrad.com/media10/isa/160267/c1/-/sk/MOBAU-BP-LEVEL-2_SY_00/image.jpg,type=Symbol Image] cz.actum.core.entity.product.ProductImage@4e62753a[url=https://asset.conrad.com/media10/isa/160267/c1/-/sk/MOBAU-LT-CLOCK-31_SY_00/image.jpg,type=Symbol Image] cz.actum.core.entity.product.ProductImage@5c3364c9[url=https://asset.conrad.com/media10/isa/160267/c1/-/sk/MOBAU-GPS_SY_00/image.jpg,type=Symbol Image] cz.actum.core.entity.product.ProductImage@7dad17d7[url=https://asset.conrad.com/media10/isa/160267/c1/-/sk/MOBAU-CAMERA_SY_00/image.jpg,type=Symbol Image] cz.actum.core.entity.product.ProductImage@6caa8e06[url=https://asset.conrad.com/media10/isa/160267/c1/-/sk/MOBAU-LT-FLASH-90_SY_00/image.jpg,type=Symbol Image]
 
Prevedenie modelu RtF
Prevedenie Mavic 2 Zoom (fotoaparát s 2x optickým zväčšením)
 
Doba letu 31min
 
Doba nabíjania 90min
 
Rozlíšenie 12Megapixel
 
Rozlíšenie videa 3840 x 2160Pixel
 
Počet snímok za sekundu 30
 
Vlastnosti kompatibilné s aplikáciou / smartphonom, detekcie prekážok, sledovanie objektu, stabilizácia obrazu, režim nadmorskej výšky, navigácia podľa bodov na ttrase, návrat domov, automatický štart / pristátie, vr. GPS, vr. kamery, vr. diaľkového riadenia
Stabilizátor kamery trojosí gimbal
 
Rozmer. (d x š x v) 322 x 242 x 84 mm
 
Hmotnosť 905g
 
Letový akumulátor 15.4 V LiPo / 3950 mAh
 
Je vyžadovaný doklad o spôsobilosti A1 / A3 áno
 
Vyžaduje sa označenie UAS áno
 
V 84mm
 
Dĺžka 322mm
 
Šírka 242mm
 
Použitie s kamerou
Vekové kategórie od 14 rokov
 
Kategória výrobku dron
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: