DJI Mavic Air 2 Fly

Kód: 165716
Neohodnotené
Značka: DJI
ZadarmoZadarmo €990 –10 %
DJI Mavic Air 2 Fly
€990 –10 % €890 €741,67 bez DPH
Skladom

Špičkový dron s radom vychytaných funkcií. 1/2" CMOS čip, 4K / 60 fps video, 48 MPx fotografie, HDR fotografie, videá aj panoramatické snímky. GPS, GLONASS, stabilizácia obrazu, slot pre micro SD kartu, podpora HEVC (H.265). Komunikácia v dvoch pásmach 2.4 / 5.8 GHz. Výdrž až 34 minút letu. Rýchlosť až 68 km / hod v režime šport. Pokročilé systémy pre pilotné asistenciu (APAS) 3.0 a pokročilé mapovanie priestoru. OcuSync 2.0 prenos videa zo vzdialenosti až 6 km vo Full HD. Funkcia SmartPhoto, 8K Hyprlapse, funkcia FocusTrack. Aplikácia DJI Fly. Rozmery 253 x 183 x 77 mm. Hmotnosť 570 g. Zoznam príslušenstva je uvenený v popise produktu.

Detailné informácie

Doprava od 2,5 €
Doprava od 2,5 €
pri platbe prevodom
Overené tovary
Overené tovary
Produkty z oficiálnych distribúcií s plnou zárukou a značkový servis.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
tovar doručíme do 48 hod.

Podrobný popis-         5 km 1080p prenos videa

-         34 minut letový čas

-         Video HDR

-         Focus Track

-         48MP fotografie 4K / 60fps video

-         8K Hyperlaps

 

4K / 60fps Video

Natáčajte letecké zábery ako profesionál vďaka plynulému 4K / 60fps videu. Farebný profil D-Cinelike zachová viac obrazových dát pre následnú postprodukciu. HEVC (H.265) video kódek zaobstará viac obrazových dát, zaberá menej miesta v úložisku a uchová dynamický rozsah a detaily záznamu, výsledok sa tak posúva na úplne novú úroveň.

 

HDR Video

Tajomstvom pre dosiahnutie perfektného HDR videa je použitie čipu s štvornásobnou Bayerovou maskou. Jedna snímka oddelí expozičné hodnoty v jednotlivých častiach obrazu a presne reprodukuje svetla a tiene. Snímky sú ďalej skladané a vytvára farebne vyvážený obraz s vysokým dynamickým rozsahom.

 

48MP Fotky

S 1/2" CMOS snímačom je Mavic Air 2 schopný zachytiť 48 MP fotografie. Pripravte sa posunúť vaše letecké zábery na novú úroveň.

 

SmartPhoto

Optimálne výsledky dosiahnete s Mavic Air 2 a funkciou SmartPhoto, ktorá kombinuje rozoznávanie scén, Hyperlight a HDR v jednom. Rozoznávanie scén nastavuje všetky expozičné parametre kamery pre celý rad scén a podporuje inteligentné rozoznávanie piatich kategórií: západ slnka, oblohu, trávu, sneh a stromy.

 

Hyperlight optimalizuje fotografie zhotovené za zhoršených svetelných podmienok, HDR výrazne zvyšuje dynamický rozsah a kresbu. Pokročilé algoritmy analyzujú každú scénu a upravujú expozičné parametre, skladajú viac fotiek do seba a vytvára prepracované vysoko kvalitné kompozitné fotografie.

 

HDR Panoráma

Mavic Air 2 disponuje najpokročilejším režimom pre panorámy s vysokým dynamickým rozsahom a neuveriteľne presnou reprodukciou živých farieb.

 

Mavic Air 2 je osadený snímačom Sony IMX586 sa štvornásobnou Bayerovou maskou, ktorý zvyšuje dynamický rozsah a farebnú citlivosť.

Vylepšený 3-osi gimbal stabilizuje každý záber. Na fotografie a video sa tak môžete stopercentne spoľahnúť aj v silnejšom vetre a nepravidelných poryvoch.

 

Kľúčové vlastnosti

Ultra čistá kresba

48Mpx Fotografie a 4K/60fps Video

HDR Fotky, Video, a Panoráma

Filmové zábery, Hyperlapse a QuickShots

34 minút max letový čas a diaľkový ovládač s výdržou 240 minút

APAS 3.0 Vyhýbanie sa prekážkam

OcuSync 2.0 5 km 1080p / 30fps Prenos Videá

 

Obsah balenia

Mavic Air 2

Vysielač 2,4 / 5,8GHz

1x batéria 11,55 / 3500mAh

nabíjač 220V

Vrtule (3 párov)

Pripojovací kábel USB-C

Pripojovací kábel Lightning

Pripojovací kábel Micro USB

kryt závesu

Kábel USB / USB-C

Náhradné kniple

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: